Apartament Warszawa MokotówWynajem Apartamentów - Warszawa

Tel: +48 601 252 199  Mail:  hsgmistral@gmail.com

Apartament  Mokotów - Wilanowska - oddany do użytku w 2010 roku , nowoczesne miesjce,  położony jest  w pobliżu stacji metra Pola Moktowskie.  Oddajemy do Państwa użytku 46 m2  przeznaczonych dla  od 2 do 4 osób - (przestrona sypilania dla 2 osób, salon wraz miejscem do spania dla 2 osób).  

Apartament  Mokotów - Wilanowska wyposażony jest loggie. W podziemiach usytuowano garaż. Osiedle ma charakter zamknięty, z całodobową ochroną.  W budynku znajduje sie również basen, a wynajmującemu przysługuje bezpłatne korzystanie z basenu i cetrum fitnes. 

Apartament  Mokotów - Wilanowska  położony jest  na Moktowie, w części  cichej i spokojnej. Okolica inwestycji apartamentu ma charakter osiedlowy. Dojazd do centrum z  jest prosty i szybki - stacja metra znajduje się 50 metrów od budynku. Pomimo śródmiejskiego charakteru z osiedla tylko krok do parków, zieleńców i terenów rekreacyjnych. 

Apartament  Mokotów - Wilanowska  to łatwy i szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic. Dzięki temu w 15 min. dostaniemy się na Krakowskie Przedmieście, – Al. Ujazdowskimi, Belwederską, Sobieskiego.

Apartament  Mokotów - Wilanowska  wyposażony jest kompleskowo i w wysokiej jakosci wyposażenie (pełna kuchnia, zmywarka, lodówka, pralka, zestaw do prasowania, AGD, TV, internet WIFI, meble) a  wysokiej jakości dodatki oddają charakter budynku oraz najdając pobytom prestigu. 


Cennik wynajmu

Apartament dla 2 osób (30 dni) 2300 pln
Apartament dla 3 osób (30 dni) 2500 pln
Apartament rodzinny (30 dni) 2500 pln

W tej chwili Apartament Moktów - Pola Moktowskie prowadzi wynajem długookresowy. Zaproaszamy do kontkatu osoby  i firmy zaintersowane wynajmem. Wszytkie cenny netto. Do cen należy doliczyć podatek VAT w wysokosci 8%.

Kontakt: hsgmistral@gmail.com
tel. +48 601 252 199